Thermowood Ahşap Deck Kaplama

Portfolio

Thermowood Dışbudak Deck

DAYANIKLI VE ÇOK KULLANIŞLI

Novathermowood dişbudak, dış mekân kullanımlarında estetik görünümü, uzun ömürlü olması ve dayanıklılığı ile ahşap sektörünün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Novawood’un yapmış olduğu thermowood işlemi ile dişbudak deck malzemelerinin biyolojik dayanımının en sert hava koşullarında min. 25 yıla ulaştığı tescillenmiştir. Hareli bir yapıya sahip olmasının yanında gösterdiği performans ve yapısal özelliği sebebi ile biz ona “karakteri yansıtan” diyoruz. Novathermowood dişbudak deck, eşsiz kahve rengi ile mekanlara değer katar ve teknik özellikleri sayesinde optimum sonuçlar elde edilmesini sağlar. Sert bir yapıda olmasından dolayı novathermowood dişbudak ürünü, yoğun sirkülasyonun yaşandığı dış mekanlarda en iyi alternatiftir. Mekanlarınızın farkını ortaya çıkartmak istiyorsanız novathermowood dişbudak sizin de vazgeçilmeziniz olacak.

Portfolio

Thermowood Iroko Deck

ŞIK, ESTETİK VE DAYANIKLI

Egzotik bir dokunuş ile şık olmayı tercih edenlere, novathermowood İroko Deck ürünleri ile hayata bakış açılarını taçlandırabilecekleri bir ürün sunuyoruz. Doğal haliyle oldukça dayanıklı olan iroko ağacı, Novawood’un uyguladığı thermowood işlemiyle dayanıklılığı artarak birçok özellik kazanmaktadır. Tropik ağaç olan Teak’in ikamesi olarak tasarlanan novathermowood İroko Deck’ler fayda – maliyet dengesini sağlamaktadır. İçerisinde bulunan yağların thermowood işlemi ile dışarı atılmasından dolayı zaman içerisinde kararma yaşanmamaktadır. Ayrıca ölçüsel kararlılığı sayesinde geleneksel ikamelerinde kendini farklılaştırmaktadır. novathermowood İroko Deck ürünleri açık bal rengi ve şıklığı ile mekânlarınıza zarafet katacaktır.

Portfolio

Thermowood Çam Deck

DOĞALLIĞIN ESTETİĞİ

Çam ağacının geleneksel yapısını inovatif bir çözüm ile mekanlarınıza taşıyoruz. Asırlardır en çok kullanılan ağaç türü olan çam ağacı, Novathermowood işlemi ile dış mekanlarda eşsiz bir güzelliğin yanında optimum fayda sağlar. Novathermowood çam, budaklı yapısı sayesinde gelenekseli sevenler ve doğal görünümden vazgeçemeyenler için en ideal ve ekonomik çözüm olarak öne çıkmaktadır.

Portfolio

Teak Deck

Güney Asya ülkelerinden (Burma) Myanmar’da yetişen, dünyanın en değerli ağaçlarından biri olan Teak, kendine özgü doğal yağlı yapısı ile dış mekân hava koşullarına karşı yüksek dayanım göstermektedir. Eşsiz bal rengi ile dış mekân zeminleri için vazgeçilmez bir üründür. Kullanıldığı alanlarda lüks ve zarafeti yansıtan Novawood Teak Deck’ler, sıcaklık ve nem farklılıklarına uyumu, sert ve dayanıklı yapısı sayesinde kalite ve estetik arayanlar için en doğru seçimdir.

Portfolio

Thermowood Karo Deck

ŞIK VE PRATİK

Şık, çevre dostu, sağlıklı, dayanıklı olmasının yanında montajı, sökülmesi, bakımı ve temizlenmesi kolay bir malzeme arıyorsanız, %100 doğal malzemeden üretilen novathermowood Karo Deck tam size göre. Yüksek yoğunluklu polietilen plastik üzerine paslanmaz çelik vidalar ile monte edilen novathermowood Karo Deck’in bu özel plastiği, ıslak zeminlerde ahşabın altında su birikimini engelleyerek diğer plastiklerde yaşanılan sıkıntıların önüne geçer. Özel üretilmiş klips sistemi sayesinde montaj maliyeti düşük ve pratiktir. Size zaman kazandırır; tozlanma, kirlenme ve başkalarını rahatsız etme gibi sorunlardan kurtarır. Takıldığı kadar hızlı ve pratik sökülebilmesi, olası bir ev değiştirmeniz durumunda Karo Deck’lerinizi kolayca yeni evinize taşımanıza imkân sağlar. novathermowood Karo Deck; havuz kenarlarından balkonlara, teraslardan bahçelere, yürüyüş yollarından avlulara, saunalardan spa’lara, kafe-barlardan restoranlara oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Her türlü hava koşullarında sorunsuzca kullanılabilmesi, stabil form yapısı ve pürüzsüzlüğüyle novathermowood Karo Deck’ler işyerinize veya evinize güvenilir, şık yaşam alanları sunuyor.

İLETİŞİM

© DECCO YAPI 2020