Masif Parke

Portfolio

Meşe Masif Parke

BİR PARKE KLASİĞİ

Meşe Masif Parkenin kendisine has görünümü ve dokusu mekanlarınıza apayrı bir hava katacak. Klasikten vazgeçmeyenlerin tercihi Meşe Masif Parke ürünleri çeşitli kalitedeki özellikleri bir çok farklı renk ve yüzey işlemleri ile sizi bekliyor. 14 mm, 20 mm ve 27 mm kalınlıklarında imal edilen masif parke koleksiyonumuzda bir çok yüzey işleminin yanı sıra sürekli kalite kontrolü ile masif parkelerin sağlamlığı açısından elzem olan %8 (+/- 1)’lik ahşap nem oranının sürekli olarak yakalanması için titiz kontroller sürekli yapılarak birlikte yaşadığınız parkelerin sizlerle bir ömür yaşamasını hedefliyoruz.

Portfolio

Novathermowood Dişbudak Masif Parke (Dark)

DOĞALLIK

Novathermowood Dişbudak Masif Parkeler, Thermowood işleminin doğal sonucu olan stabilite ve Dişbudak ağacının karakterli hare yapısının bir araya gelmesi ile titizlikle üretilen doğal kahverengi ile zevkli bir tercih olacaktır. Thermowood işlemi sayesinde sistre yapıldığında dahi her zaman aynı renk ve görünüme kavuşabilmenin büyük avantaj sağladığı Thermowood Parkeler uzun yıllar boyunca evinizde yeni yatırım gereksinimi oluşturmayacaktır.

Portfolio

Dişbudak Masif Parke (Light )

UZUN ÖMÜRLÜLÜK

Novathermowood işleminin düşük ısılarda yapılmasıyla daha açık kahverengiyle üretilen Dişbudak Masif Parkeler, yıllar sonra tamir gereksiniminde dahi her zaman aynı rengi elde edebileceğiniz açık renkli bir seçenektir. Thermowood işlemi sayesinde çalışması minimize edilmiş ve her bakımdan sonra yeni bir parke almış hissi verecek doğru bir seçenektir. Açık renginden dolayı novathermowood Masif Parke Light seçeneğimizi beğeninize sunuyoruz.

Portfolio

Novathermowood İroko Masif Parke

SADELİK

Mekânlarda daha az hareketli hare yapısı, yalın ve sade bir görünüm isteyenlerin tercihi novathermowood İroko Masif Parke, Thermowood işlemi sayesinde her zaman stabil, her zaman yenilenebilir ve her zaman çekici olan Thermowood İroko Parke seçeneğimiz ile doğayı ayaklarınızın altına seriyoruz.

İLETİŞİM

© DECCO YAPI 2020